Γενικά

Σας καλωσορίζουμε στις Ηλεκτρονικές σελίδες του
Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων
Μαθητών Λεοντείου Λυκείου Νέας Σμύρνης.
(Αναγνωρισμένο Σωματείο 4476/1.11.1974 Πρωτοδικείο Αθηνών)

Αυτές οι σελίδες δημιουργήθηκαν για τη δική σας έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση. Ο Σύλλογος Γονέων έχει σκοπό την έμπρακτη συμπαράσταση του στους προβληματισμούς και τις δυσκολίες των γονέων, την βοήθεια προς το σχολείο, με κάθε μέσο και σε κάθε ευκαιρία, με τη διοργάνωση δραστηριοτήτων ποικίλου ενδιαφέροντος, με προτάσεις, την υλοποίηση καινούριων ιδεών, καθώς και την προσωπική προσφορά όπου χρειάζεται, αποτελώντας με αυτό τον τρόπο, το συνδετικό κρίκο μεταξύ σχολείου και γονέων - έργο δύσκολο, που στηρίζεται στις αρχές των Μαριανών Αδελφών και τις άριστες σχέσεις του Συλλόγου με τη Διεύθυνση και τους Διδάσκοντες .
Επικοινωνήστε μαζί μας στη διεύθυνση e-mail:
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Καταστατικό Συλλόγου

Αναμονή εμφάνισης...Αν δεν εμφανίζεται, προσπαθήστε με Google Chrome ή Mozilla Firefox

Επισκέπτες

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter